47
Izkoristi NAJNAJ popust!
20. november 2017
42
 
NajNaj.si on Facebook
 

Pravno svetovanje

Kdo odgovarja na vprašanja?

Ekskluzivno za uporabnike NajNaj.si pravni strokovnjaki iz družbe REA, PRAVNO IN POSLOVNO SVETOVANJE, d.o.o. BREZPLAČNO odgovarjajo na vaša zastavljena vprašanja.

Podatki družbe: REA, PRAVNO IN POSLOVNO SVETOVANJE, d.o.o., Šišenska cesta 29, 1000 Ljubljana


Kako zastaviti vprašanje?

Zaradi velikega obsega pravnih vprašanj trenutno ne odgovarjamo na nova vprašanja. Prosimo poiščite odgovor na Vaše vprašanje v našem arhivu. Hvala za vaše razumevanje.


ZADNJIH 10 VPRAŠANJ
Uvoz športne prehrane - 24.1.2010 17:53
Pozdravljeni, Zanima me, kaj je zakonsko potrebno za uvoz in prodajo dodatne prehrane za &sca...
plače - tožba - 23.1.2010 10:17
Delodajalec mi je dal odpoved iz poslovnih razlogov, dolžan mi je še novembersko, dec...
dedovanje - 22.1.2010 10:11
Z partnerjem živiva skupaj 10 let.On ima iz prejšnjega zakona 2 otroka jaz pa enega. ...
žalitev - 20.1.2010 16:58
pozdravljeni Zanima me, če lahko tožim svakinjo za izrečene žaljive besede ( kurba, prasi...
nakup hiše prodane na dražbi - 20.1.2010 15:28
Hiša je bila prodana na dražbi (na sodišču), upniki naj bi bili s tem poplač...
preživnina mladoletni otrok - 20.1.2010 14:32
Nameravam se ločiti.Mož je zaradi mojih vlaganj v premoženje njegovih staršev dal s...
prepoved približevanja - 20.1.2010 06:02
Lepo pozdravljeni, zanimam se za prepoved približevanja in kakšni pogoji morajo biti ...
dedovanje (zbijanje deleža) - 19.1.2010 16:12
po smrti babice in dedka je naslednji dedič moj oče in bil bi tudi njegov brat ki pa je ned...
Vdor v stanovanje in fizičen napad - 19.1.2010 15:27
Spoštovani, Prosim vas za nasvet za naš primer: Podnajemnica je prišla k...
cesta - 19.1.2010 14:20
Pozdravljeni, imamo vikend hišo, do katere je vodila makedamska cesta kot služnostna...

Zastavite vprašanje

Zaradi velikega obsega pravnih vprašanj trenutno ne odgovarjamo na nova vprašanja. Prosimo poiščite odgovor na Vaše vprašanje v našem arhivu. Hvala za vaše razumevanje.


ISKANJE PO ARHIVU
ARHIV VPRAŠANJ
A B C Č D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž (vse)
1 - 2 - 3 - 4 - naprej
O vrednosti lastnoročnega podpisa - 5.5.2009
Pozdrav. Zanima me, kakšna je vrednost lastnoročnega podpisa pri pogodbah, če le tega nism...
Objavljanje osebnih podatkov na spletnih straneh - 12.2.2008
Ali je objavljanje imena ter priimka na spletnih straneh kaznivo, če oseba katero smo napisa...
obnova skupnih prostorov v vestanovanjski hii - 7.11.2006
Pozdravljeni! Pred malo ve kot enim letom sem kupila stanovanjne v vestanovanjski hii. V h...
Obresti - 5.6.2007
Zanima me če lahko obresti presežejo glavnico, oseba mi je bila dolžna vl etu 2001 300.000...
Obtožnica zaradi kaznivega dejanja - 17.3.2006
Proti meni je vložena obtožnica zaradi kaznivega dejanja po čl. 212/I tč. 1 KZ, v zvezi s...
Obvezna praksa dijakov in študentov - 3.4.2007
Sprašujem vas, ali smo kot podjetje dolžni študentom na obvezni praksi povrniti stroške m...
ocetovstvo - 25.1.2007
meni tip ni podpisal ocetovstva, mali pa bo 8 marca star tri leta, ali lahko ocetu prepovem o...
Odblokiranje bančnega računa - 20.2.2006
Pozdravljeni! Kakšen je postopek za odblokiranje bančnega računa, ki je bil zablokiran s s...
oddaja stanovanja študentom - 27.7.2008
Pozdravljeni! Prijatelj bi rad oddal hišo (oziroma sobe v njen) v najem študentom. Za vse n...
oddjava časnika - 5.6.2007
Pozdravljeni, Leta 2003 sem za tri mesece odjavil naročnino na časnik Večer. Kljub odjavi ...
Odgovor na tožbo - 8.12.2008
Pozdravljeni! Dne 5.12.08 sem od Okrajnega sodišča v Ljubljani dobil "Poziv toženi stra...
odgovornost s.p. / d.o.o. - 26.5.2008
Zanima me, kakšna je razlika, če sem npr. lastnica d.o.o. ali če sem s.p. v primeru, ko ...
odločba sodnika za prekrške - 4.8.2009
v odločbi sodnika za prometne prekrške je v obrazložitvi vse ok, ni pa nikjer v odlo...
Odpis dolga - 7.6.2007
V zapuščino sem dobila podjetje d.o.o., ki je bilo last pokojnega moža. Podjetje posluje d...
ODPLAČILO KREDITA - 12.2.2009
Lepo vas prosim, povejte mi: ali ima banka še vedno pravico, da mi gre v izvržbo oz. rubež...
Odpoved - 7.5.2006
Žena se je zaposlila Novembra 2005. Dva meseca je dobila plačo na datum kot je bilo zmenje...
Odpoved - 8.5.2006
V podjetju sem zaposlena od septembra 2005 pogodba se mi izteče maja 2006. Zanima me, koli...
Odpoved - 12.8.2009
Zanima me, če mi lahko delodajalec po 12ih dneh javi, da sem premalo položila na dnevno no...
Odpoved dedovanja v korist sina - 3.7.2006
Zanima me, če se lahko odpovem dednemu deležu v korist enega sina brez soglasja drugega sin...
Odpoved delovnega razmerja - 17.7.2007
Punca, ki je zaposlena za polovični delovni čas je od šefice zahtevala plačevanje nadur. ...